Mimo wielu doskonałości jakie posiadają telefony z rodziny Sony ich mankamentem jest awaryjność. Zauważyliśmy, że spośród wszystkich marek telefonów, Sony ulegają awarii najczęściej. Z pewnością jedną z przyczyn tego stanu rzeczy jest ich delikatna budowa. Wszystkie flagowe modele z rodziny Sony Xperia posiadają szklaną nieodporną na upadki obudowę. Innymi częstymi awariami są niedziałające gniazda ładowania oraz innych podzespołów. Dlatego wychodząc naprzeciw tym problemom posiadamy profesjonalny serwis Sony naprawiając modele telefonów z rodziny Sony Xperia. Teraz wystarczy jedynie zadzwonić lub napisać w celu uzyskania informacji odnośnie ceny oraz czasu naprawy Państwa telefonu.

503 722 939 (Arkadia)
514 033 998 (Wileńska)
506 268 116 (Ursynów)

Serwis Sony – zakres napraw

Zajmujemy się naprawą wszystkich popularnych modeli telefonów Sony Xperia. W zakres usług wchodzi wymiana m.in.:

– baterii, Wbudowana bateria w telefonach Sony Xperia może wydawać się kłopotliwa w wymianie. Nasz serwis wymienia ten element we wszystkich modelach z wbudowaną baterią.
– gniazda ładowania, Najczęstszą awarią zaraz po zbitym wyświetlaczu jest właśnie niedziałające gniazdo ładowania. Niewymienna klapka oraz klejowa budowa telefonu decydują, że tylko profesjonalny serwis jest w stanie wymienić takie złącze.
– przyciski nawigacji, W wielu modelach Sony niedziałające przyciski nawigacji są niestety równoznacznie z wymianą wyświetlacza, gdyż są budowane w menu LCD, w starszych modelach za ich działanie jest odpowiedzialna taśma. W naszym serwisie zdiagnozujemy przyczynę tej usterki.
– przycisku włącznika, W znacznej części z modeli sony za niedziałający włącznik odpowiada taśma połączona razem z przyciskami zgłośnienia/wyciszania. Jeżeli zgubiłeś sam przycisk być może wymianie będzie podlegał nawet korpus telefonu, dlatego warto się z nami skontaktować jeśli posiadasz taką usterkę.
– przycisków głośności, Tutaj najczęściej uszkodzeniu ulega taśma, która jest połączona razem z przyciskiem włączania (patrz wyżej).
szybki, Zbite szybki to najczęstszy mankament Sony Xperia. W naszym serwisie wymieniamy szybki jak również LCD. Jednak w celu zweryfikowania, która z tych części podlega wymianie, prosimy o zapoznanie się z podstroną naszej witryny: szybka sony
– klapki/korpusu, Upadki powodują uszkodzenie nie tylko szybki, ale i obudowy. Zajmujemy się wymianą tylnych klapek w telefonach Sony. Warto zaznaczyć, że poprzez klejową obudowę, wymiana tego elementu to często minimum 24h.
– jack’a audio, Sony Xperia bez muzyki traci swoją dużą część z funkcjonaliści z której słynie Sony. Ciesz się swoim smar fonem w 100% i nie pozwól abyś został pozbawiony słuchania muzyki.
– głośników, Zarówno głośnik w słuchawce jak i głośnik dźwięków ulegają często awarii. Nasz serwis Sony zajmuje się naprawą tych elementów.
– mikrofony, Mikrofon w telefonach sony jest często wlutowany w płytę główną, jest to jeden z najbardziej złożonych elementów do naprawy.
– naprawa wibracji, Silniczek wibracyjny to o dziwo częsty element ulegający uszkodzeniu w telefonach Sony, Na szczęście nieskomplikowany w naprawie.
– regeneracja po zalaniu, Zalanie to jeszcze nie wyrok. Naprawa Sony nawet po całkowitym zatopieniu jest możliwa! Ważne tylko, aby urządzenia nie próbować włączać, gdyż najmniejsze zwarcie może wyrządzić nieodwracalne w skutkach szkody. Drugim czynnikiem jest czas. Statystyki wskazują, że udaje nam się odratować 79% niewłączanych telefonów, które trafiły do nas w przeciągu 48h od zalania.