Naprawa iPhone Warszawa

Wiemy jak bardzo cenny dzisiaj jest czas. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom dzisiejszego rynku oferujemy zupełną nowość. Tylko w naszym Serwis iPhone Warszawa naprawa wykonana od ręki, teraz to możliwe nie tylko dzięki modułowej budowie tego telefonu, ale przede wszystkim poprzez model biznesowy w naszej firmie, dzięki któremu od teraz wymiana wyświetlacza, głośnika czy gniazda ładowania możliwa jest zaledwie w kilkanaście minut. Dzięki pracy i zaangażowaniu wielu osób udało nam się stworzyć zespół, dedykowany wyłącznie do napraw iPhonów. Zaletą tego rozwiązania, jest to, że nasi serwisanci są dostępni do Państwa dyspozycji w dogodnym dla Państwa terminie. Wystarczy jedynie zadzwonić lub napisać i umówić się na naprawę.

Co naprawimy w iPhone?

Zajmujemy się naprawą wszystkich popularnych modeli iPhonów począwszy od iPhona 4 poprzez iphona 5s, 6s aż do najnowszych. W zakres usług wchodzi wymiana m.in.:

– baterii, Zapewne zdarzyło ci się ładować iPhona nieoryginalną ładowarką lub nieraz pozostawiłeś go podłączonego do ładowania przez całą noc. To wszystko powoduje osłabianie baterii, a tym samym szybsze jej zużywanie. Na szczęście naszym doświadczonym serwisantom wymiana baterii w iPhone zajmuje chwilę. Od teraz będziesz mógł się cieszyć wydłużonym czasem pracy Twojego urządzenia.
– gniazda ładowania, Często problem z ładowaniem w iPhonach wynika z używania nieoryginalnych lub słabej jakości kabli. Druga strona medalu to zanieczyszczenia, które dostają się do gniazda ładowania. W naszym serwisie szybko i sprawnie zdiagnozujemy przyczynę problemów z ładowaniem.
– przycisku home, Niedziałający przycisk home w iPhonie to jak samochód bez kierownicy. Nie pozwól, aby brak działania tego przycisku powodowało znaczne utrudnienia w poruszaniu się po Twoim urządzeniu. U nas wymienisz szybko i sprawnie przycisk home w swoim iPhonie.
– przycisku włącznika, Problemy z włączaniem iPhona mogą wynikać właśnie awarii tego elementu. Ważne, aby naprawę zlecić doświadczonemu serwisowi, gdyż na taśmie włącznika znajduje się wiele innych elementów, a nieumiejętna naprawa może pogorszyć funkcjonalność twojego iPhona.
– przycisków głośności, Masz problem z pogłaśnianiem lub ściszaniem? Wiemy jak mało kto, co w tym przypadku należy zrobić.
– szybki, Zbite szybki to najczęstszy mankament iPhonów. W naszym serwisie wymiana tego elementu to czas ok. 20 minut.
– klapki/korpusu, Upadki powodują uszkodzenie nie tylko szybki, ale i obudowy. Zajmujemy się wymianą całych korpusów w iPhonach.
– jack’a audio, iPhone bez muzyki traci swoją przeważającą nad konkurencją funkcjonalność. Ciesz się swoim smartfonem w 100% i nie pozwól abyś został pozbawiony słuchania muzyki.
– głośników, Zarówno głośnik w słuchawce jak i głośnik dźwięków to jedne z podstawowych elementów iPhona. Bez tych funkcji telefon pozostaje bezużyteczny, a przecież taka naprawa zajmuje chwilkę.
– mikrofony, Wiedziałeś, że Twój iPhone posiada aż dwa mikrofony? Każdy z ich odpowiada za trochę inne funkcje, dlatego w przypadku, gdy ktoś cię nie słyszy podczas rozmowy telefonicznej udaj się do nas, abyś miał pewność dobrze zdiagnozowanej usterki.
– naprawa wibracji, Cenisz sobie ciszę? Są sytuacje, które po prostu tego wymagają. Ważne, aby wtedy nie zawiódł cię Twój iPhone. My wiemy jak naprawić wibracje w tym urządzeniu.
– naprawa aparatów Zapewne zdążyłeś się już przekonać się jak cudowne zdjęcia robi to urządzenie. Brak ostrości? Zamglenie? A może po prostu porysowana szybka aparatu? Damy sobie z tym radę.
– regeneracja po zalaniu Zalanie to jeszcze nie wyrok. Naprawa iPhone nawet po całkowitym zatopieniu jest możliwa! Ważne tylko, aby urządzenia nie próbować włączać, gdyż najmniejsze zwarcie może wyrządzić nieodwracalne w skutkach szkody. Drugim czynnikiem jest czas. Statystyki wskazują, że udaje nam się odratować 79% niewłączanych iPhonów, które trafiły do nas w przeciągu 48h od zalania.