Sigen warszawa tanio
Lustro i gen

Od czasu swojej premiery w 2004 roku, marka Spigen zdobyła uznanie wśród producentów w branży i jest obecnie wiodącym na skalę globalną dostawcą akcesoriów mobilnych. Dzięki swojej reputacji oraz wieloletniemu zaangażowaniu na rzecz klientów, Spigen cały czas się rozwija, celem jest utrzymanie swoich podstawowych wartości, inteligentnych produktów ochronnych.
Sigen warszawa tanio

Spigiel und Gen

Dzięki takiej polityce Spigen cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników na całym świecie. Produkty tej marki charakteryzuje minimalizm, prosta konstrukcja i wysoka funkcjonalność.
Spigen to szeroki asortyment akcesoriów GSM chroniących telefony, tablety oraz laptopy dla najbardziej rozpoznawalnych brandów. Nazwa marki nie jest przypadkowa. Powstała bowiem z połączenia dwóch niemieckich słów – “spiegel” oznaczającego lustro i “gen” nawiązującego do kodu genetycznego DNA. W ten sposób producent wyznacza kierunek rozwoju firmy i podkreśla wartości jakimi kieruje się tworząc ofertę produktową. Etui i pokrowce znajdujące się w portfolio marki są praktyczne, wytrzymałe i bardzo efektowne. Idą w parze z aktualnymi trendami i oryginalnym wzornictwem. Dzięki temu kuszą nie tylko wyjątkowym designem, ale także skuteczną ochroną przed zarysowaniami i nie tylko. To zaś pozwala na dotarcie do nawet najbardziej wymagających klientów.
Sigen warszawa tanio
Jeśli macie problem ze znalezieniem idealnego pokrowca do Waszego telefonu – spokojnie, w naszym sklepie czekają już na Was nasi doradcy z gotwym rozwiązaniem.
Zapraszamy również do zapozniania się z naszą ofertą na stronie.

Written by @Kom